Group Entertainment of Muslim Art (GEMA)

SELAMAT DATANG KE FORUM GROUP ENTERTAINMENT OF MUSLIM ART (GEMA) UiTM TERENGGANU.SELAMAT BERFORUM DARI ADMIN

Group Entertainment of Muslim Art (GEMA) adalah sebuah persatuan dalaman yang ditubuhkan di UiTM Terengganu, yang memperjuangkan kesenian Islam terutamanya irama Nasyid.


 
 

Calendar

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
» 
Thu 01 Feb 2018 
  •  

Fri 02 Feb 2018 
  •  

Sat 03 Feb 2018 
  •  

Sun 04 Feb 2018 
  •  

»
Mon 05 Feb 2018 
  •  

Tue 06 Feb 2018 
  •  

Wed 07 Feb 2018 
  •  

Thu 08 Feb 2018 
  •  

Fri 09 Feb 2018 
  •  

Sat 10 Feb 2018 
  •  

Sun 11 Feb 2018 
  •  

»
Mon 12 Feb 2018 
  •  

Tue 13 Feb 2018 
  •  

Wed 14 Feb 2018 
  •  

Thu 15 Feb 2018 
  •  

Fri 16 Feb 2018 
  •  

Sat 17 Feb 2018 
  •  

Sun 18 Feb 2018 
  •  

»
Mon 19 Feb 2018 
  •  

Tue 20 Feb 2018 
  •  

Wed 21 Feb 2018 
  •  

Thu 22 Feb 2018 
  •  

Fri 23 Feb 2018 
  •  

Sat 24 Feb 2018 
  •  

Sun 25 Feb 2018 
  •  

»
Mon 26 Feb 2018 
  •  

Tue 27 Feb 2018 
  •  

Wed 28 Feb 2018 
  •  

 
Waktu sekarang Thu Feb 22, 2018 10:55 pm